تبلیغات اینترنتی

مشاوره جهت تبلیغات اینترنتی


 

تبلیغات آنلاین، نوعی تبلیغات و بازاریابی است که پیام تشویقی و تبلیغاتی خود را از طریق اینترنت به کاربر می‎رساند. ما کمپین تبلیغاتی آنلاین موثر و مناسبی برای بیزنس شما بر اساس نوع فعالیت و نیازمندی‎های سازمان و نیز اهداف مدنظر شما طراحی و تدوین می‎نماییم و بر اساس آن، گستره‎ای از خدمات و راهکارهای بازاریابانه و تبلیغاتی را پیشنهاد می‎دهیم که شما نسبت به آنها حق انتخاب دارید. بر اساس نظرات و انتخاب شما، راهکارهای برگزیده را در گام اول اجرا می‎نماییم. در مواردی که ارقام تراشه پارسیان خود تامین کننده خدمات باشد مجری پروژه خواهد شد؛ در غیر اینصورت می‎تواند تامین کننده‎های مناسب را جستجو و معرفی نماید و در خصوص هزینه و شرایط انجام کار رایزنی‎های مورد نیاز را به عنوان مشاور تبلیغاتی شما انجام دهد.

 1. Google Ads

  تبلیغات گوگلی این امکان را به شما می‎دهد که در کوتاهترین زمان ممکن (از زمان پرداخت هزینه تبلیغات کلیکی به گوگل) وبسایت‎تان با جستجوی کلمات کلیدی ارائه شده توسط شما در صفحات اول گوگل قرار گیرد. در حالت عادی، هزینه هر کلیک یک دلار محاسبه خواهد گردید ولی در صورت تمایل به قرارگیری صرفاً در صفحه اول، می‎بایست تنظیمات متناسب را انتخاب نمود که در این صورت هزینه هر کلیک بسته به رقابت آن کلمه، میزان بازدید و جستجوی کلمه و …. متفاوت و بالاتر از یک دلار خواهد بود. مدت اعتبار یا مهلت استفاده مشخصی برای اکانت ایجاد شده وجود ندارد و بسته به تعداد کلیک‎های صورت گرفته و هزینه هر کلیک بر اساس نوع کلمه کلیدی جستجو شده به اتمام خواهد رسید. این تبلیغات مانند سئوست اما ساده تر، هدفمند تر و سریع تر ما را به نتیجه می رساند. شما تنها برای عملکرد هزینه پرداخت می کنید. هزینه بر اساس تعداد کلیک و هزینه هر کلیک از شارژ اکانت کسر می گردد و اصولاً با رنگ زرد و با نماد  Ad در سمت راست، بالا یا پایین نتایح جستجوی گوگل نمایش داده می شود.

 2. پنل ارسال پیامک گروهی

  امروزه یکی از راههای قوی و موثر برای تبلیغات ارسال SMS های تبلیغاتی برای اشخاص ، ادارات ، شرکت ها و … می‎باشد. شرکت نیکان دارای یکی از سرویس دهنده های قوی SMS در ایران می‎باشد که با پنل های مجهز برای مشتریان عزیز امکان ارسال SMS های انبوه تبلیغاتی، مسابقات اس ام اسی و … را به راحتی فراهم می‎کند. همچنین ضمن ارائه قرارداد رسمی، گزارش تمامی پیام‎های ارسالی ( DELIVERY ) را برای کاربر ارسال می‎نماید. در صورتی که کاربر به اندازه کافی شماره تلفن همراه در اختیار نداشته باشد می تواند از بانک شماره های تلفنی شرکت نیکان ( بیش از 1000000 شماره) به صورت تفکیک شده ( بر اساس منطقه ، ناحیه ، شغل و… ) استفاده نماید.

  • قابلیت ارسال و دریافت
  •  قابلیت ارسال پیامک متن و عکس از طریق وایبر و تلگرام
  •  منشی اس ام اس
  •  تقویم و سررسید برای ارسال اتوماتیک
  •  قابلیت Web- Service جهت اتصال به سایت
  •  دارای بانک اطلاعاتی بر اساس رده سنی، جنسیت، کد پستی و منطقه ای
 3. ارسال پیام کوتاه انبوه از طریق Viber و Telegram

  ارقام تراشه یکی از اولین شرکت‏ های ارسال پیام کوتاه انبوه از طریق وایبر و تلگرام با قابلیت‏ های زیر می‏باشد:

  قابلیت تفکیک شماره‏های مستقیم تلفن همراه از شماره‏های وایبر و تلگرام

  دارای بانک اطلاعات غنی به تفکیک سن، جنس، منطقه و …

  قابلیت ارسال با نام شرکت به جای شماره

  تعداد پارت‏های پیام نامحدود

  قابلیت ضمیمه عکس

 4. بازاریابی از طریق ایمیل

  ارسال 2000 ایمیل تبلیغاتی

  ارسال بیش از 80% رایانامه‏های ارسالی در پوشه اصلی (inbox)

  مدت زمان 24 ساعت جهت ارسال انبوه رایانامه تبلیغاتی به کل بانک اطلاعاتی

  دیتابیس اطلاعاتی شامل پست‏های الکترونیکی اشخاص حقیقی و حقوقی

  طراحی گرافیکی رایگان برای قالب ایمیل ارسالی