کنفرانس EURO PYTHON 2016

این کنفرانس بزرگترین کنفرانس Python در اروپا (بیشتر از ۱۲۰۰ شرکت کننده در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵) و بزرگترین کنفرانس در رده دوم جهانی میباشد و محلی برای ملاقات تمامی برنامه نویسان، دانشجویان و شرکت های اروپایی در زمینه برنامه نویسی Phyton میباشد.

زمان برگزاری : ۲۷ تیر -۳ مرداد (۱۷–۲۴ July)
مکان : بیلبائو، اسپانیا

کنفرانس DJANGOCON 2016

این کنفرانس یک کنفرانس بین المللی است که هر ساله در آمریکای شمالی برگزار میشود و در زمینه فریم ورک Django میباشد. این کنفرانس محل مناسبی برای یادگیری، تبادل ایده ها و ملاقات با افراد خبره میباشد.

زمان برگزاری : ۲۸-۳۰ تیر (۱۸–۲۰ July)
مکان : فیلادلفیا، آمریکا

کنفرانس FRONT PORCH CONFERENCE AUSTIN

این کنفرانس محلی برای گردهمایی افراد خبره و بهترین های توسعه و طراحی سایت میباشد. بهترین ها در زمینه طراحی سایت جمع شده اند تا دانش خودشان را با دیگران به اشتراک بگذارند. دنیای وب پیوسته در حال تغییر است. پس بهتر است که همواره بروز باشیم. در این کنفرانس جلسات و ورک شاپ های بسیار مؤثر برگزار میشود که تمرکز آن ها بر روی تقویت مهارت های موجود و ایجاد مهارت های جدید میباشد.

زمان برگزاری : ۲۹ تیر (۱۹ July)
مکان : آستین، آمریکا

کنفرانس DESIGN & CONTENT CONFERENCE 2016

تیم طراحان و استراتژیست های محتوا در این کنفرانس حضور دارند و سعی میکنند با استفاده از تجربیاتشان موضوعاتی را به بحث بگذارند که آینده وب را شکل میدهند. یک روز ورک شاپ، دو روز بحث و گفتگو و برخی برنامه های جالب و مفید دیگر.
زمان برگزاری : ۲۰ تیر-۱ مرداد (۲۰-۲۲ July)
مکان : ونکوور، کانادا

کنفرانس WDCNZ MINI

این کنفرانس در مورد موضوعات مختلف وب میباشد. این کنفرانس یک روزه است و شامل سخنرانی ۴ سخنران بین المللی در زمینه تکنولوژی میباشد.

زمان برگزاری : ۳۱ تیر (۲۱ July)
مکان : ولینگتون، نیوزیلند

کنفرانس DIGITAL SUMMIT PORTLAND

این کنفرانس شامل ۴۰ جلسه در مورد تازه های دنیای دیجیتال و بهترین تجربیات افراد خبره در صنعت میباشد.

زمان برگزاری : ۴-۵ مرداد (۲۵-۲۶ July)
مکان : میناپولیس، آمریکا

کنفرانس AN EVENT APART WASHINGTON DC 2016

این کنفرانس مانند یک جلسه آموزشی کامل برای تازه کاران در زمینه طراحی سایت میباشد. اگر علاقه به کدنویسی، محتوا، کارآمدی و طراحی دارید این کنفرانس برای شما مناسب است.

زمان برگزاری : ۴-۶ مرداد (۲۵-۲۷ July)
مکان : واشنگتن، آمریکا

کنفرانسLARACON 2016

این کنفرانس شامل ۳ روز یادگیری، رشد و آمیختن با فریم ورک Laravel میباشد. در این کنفرانس ۲ روزه سخنرانی های ۳۰ تا ۴۰ دقیقه ای توسط سخنرانان از فیلدهای مختلف انجام خواهد شد.

زمان برگزاری : ۶-۸ مرداد (۲۷-۲۹ July)
مکان : لوئیس ویل، آمریکا

کنفرانس FORWARD SWIFT

این کنفرانس در سان فرانسیسکو برگزار میشود و در واقع جشنی برای زبان جدید اپل میباشد و شامل ۱۵ جلسه است.

زمان برگزاری : ۷ مرداد (۲۸ July)
مکان : سان فرانسیسکو، آمریکا

کنفرانس CODE 2016

کد ۲۰۱۵ یک کنفرانس ۲ روزه برای جاوا اسکریپت و مهندسان front-end میباشد که اینبار در سیدنی و ملبورن برگزار میشود. کنفرانس کد در سراسر جهان به عنوان یک کنفرانس معتبر شناخته میشود که تمامی تغییرات و پیشرفت های جدید در زبان های برنامه نویسی وب، جاوا اسکریپت، پلت فرم وب و مسائل امنیتی را پوشش میدهد و به سرپرستی John Allsopp بنیانگذار این کنفرانس که بیشتر از ۲۰ سال تجربه در زمینه توسعه تکنولوژی های تحت وب دارد، انجام میشود.

زمان برگزاری : ۷-۸ مرداد (۲۸-۲۹ July)
مکان : سیدنی، استرالیا

کنفرانس ۳۶۰ ANDEV

جلسه های متشکل از جوامع مختلف همراه با محتوای مبتنی تکنولوژی دقیقاً چیزی است که در کنفرانس ۳۶۰ اتفاق می افتد. و حالا وقت آن است که جامعه اندروید را گرد هم بیاورد. تمامی جلسات ضبط میشوند بنابراین در هر زمان که بخواهید دوباره میتوانید اطلاعات را مرور کنید.

زمان برگزاری : ۷-۸ مرداد (۲۸-۲۹ July)
مکان : دنور، آمریکا

کنفرانس FORWARDJS 2016

اینبار کنفرانس ForwardJs قصد دارد که گسترده تر از همیشه باشد همراه با ۴ بخش، بیشتر از ۳۰ جلسه و بیشتر از ۴۰ سخنران و ۶ روز کامل ورک شاپ.